Hayallerinize Ulaşmanın Yeni Yolu!
Sektörde 25 yılı aşkın tecrübeye sahip Gena Yatçılık güvencesiyle, Gena Smart sistemi kapsamında sunulan teknelerin %20 hissesine sahip olarak, yılda 10 hafta kullanabilirsiniz.

Alfastreet, fark edilen tasarımlarla, geleneksel ve modern unsurları yenilikçi ve kullanışlı çözümlerle destekleyerek kendisini butik bir tekne üreticisi olarak tanımlıyor.

 

Alfastreet Marine’in hissedarları ve tasarımcıları her detaya azami önemi gösterirler. Tekne tasarımına verilen bu yenilikçi yaklaşımın sonucunda su üzerindeki en iyi deneyimi yaşayabilmek için fonksiyonellik, zamansız tasarım ve yüksek kullanışlılığın optimum sentezi ortaya çıkıyor. Alfastreet’te performans, stabilite ve güvenliği en üst düzeye çıkarmak ve bunu yaparken diğer özelliklerden feragat etmemek için özgün çözümler üretiyoruz.

Alfastreet, fark edilen tasarımlarla, geleneksel ve modern unsurları yenilikçi ve kullanışlı çözümlerle destekleyerek kendisini butik bir tekne üreticisi olarak tanımlıyor. Kullanıcılarına, minimum bakım ile uzun yıllar sorunsuz kullanabilecekleri tekneler üretmeyi ana misyon olarak belirleyen firma, bu misyon doğrultusunda sürekli olarak kullanıcı yorumları ile kendini geliştirmeyi hedefliyor.

18 ft – 28 ft arası tamamıyla kişiselleştirilebilen tekneler üreten Alfastreet’in tüm modellerinin elektrikli versiyonları da mevcut. Fabrika Slovenya’nın İtalya sınırına yakın bölgesi Sezana’da bulunuyor.

Gena Yatçılık Ocak 2021 itibariyle Alfastreet teknelerinin Türkiye’de satış ve satış sonrası hizmetleri için temsilcilik yapmaktadır.